HET CULINAIR STERRENTEAM

Het Sanday’s-team is een gezonde mix van professionals op het gebied van voeding, productontwikkeling, projectmanagement, finance, productie, ondernemerschap, marketing en customer service. Eén ding hebben we in elk geval gemeen: we zijn gék op eten!


Wessel Wessels
‘The Green Ranger’

Founder/Director New Business & Marketing

E: wessel.wessels@sandays.nl
LinkedIn > 


Merijn Wessels
‘Sandwich Wizard’

Chief Executive Chef

E: merijn.wessels@sandays.nl
LinkedIn >


Thimo Duiven
‘Mr. Sandwich’

Operations Director

E: thimo.duiven@sandays.nl
LinkedIn >


Ralf Hanssen
‘£ $ ¥ € Sandwich’

Finance Manager

E: ralf.hanssen@sandays.nl


Huite-Roy Gerritsma
‘Supply Sandwich’

Assistant Operations Director

E: huite-roy.gerritsma@sandays.nl
LinkedIn >


Yoeri Maas
‘Sandwich Marketeer’

Marketing Support

E: yoeri.maas@sandays.nl
LinkedIn >


Eelke Algra
‘Planning Sandwich’

Stock Manager

E: eelke.algra@sandays.nl


Olivier Groot
‘Finance Sandwich’

Financial Administrator

E: olivier.groot@sandays.nl
LinkedIn >


Marco Kosterman
‘Finance Sandwich’

Financial Administrator

E: marco.kosterman@sandays.nl


Gerrit Lagendijk
‘Transport Sandwich’

Distribution Manager

E: gerrit.lagendijk@sandays.nl

Cookie

We maken gebruik van cookies om je bezoek prettiger te maken, en vanwege statistieken.

Door op 'OK' te klikken ga je hiermee akkoord.